REKLĀMA:

piektdiena, 2007. gada 24. augusts

Slovākija lēto CD/DVD matricu zeme

Jau divas nedēļas neesmu rakstījis nevienu rakstu - tiesa vienu nedēļu noslinkoju, bet otru atpūtos Slovākijā. Braucot uz Slovākiju es jau domāju, ka būs jāuzraksta kāds rakstiņš par IT Slovākijā, bet neko ievērības cienīgu atpūšoties nepamanīju, tikai ievēroju, ka gandrīz visa tehnika ir vai nu krietni lētāka nekā pie mums, vai arī tikpat dārga kā pie mums, un nemaz nav jāiet uz lētajiem T-Marketiem, lai nopirktu lēto tehniku, jo tehniku ar vārdu var nopirkt normālā veikalā lētāk nekā Latvijā.

Īpaši man acīs iekrita matricas, kuras manā skatījumā ir krietni lētākas nekā pie mums, protams Latvijai ir arī īpaši augsts datu nesēju nodoklis, bet kā jau minēju tāpat Slovākijā viss ir krietni lētāks. Salīdzinoši matricas ir lētākas arī nekā piemēram Lietuvā, uz kurieni dodas daudzi lēto disku meklējumos. Bieži forumos var novērot - kā runa iet par lētajām matricām, tā daudzi uzreiz piemin Vāciju, vai tiešām tur ir tik lēti? Diez vai. Padalieties jūs ar saviem novērojumiem un zināšanām par lētajiem diskiem citās valstīs!

Te būs cenas (aptuvenas un orientējošas), lai varat spriest paši - 10 CD-R - 1,5Ls (Saulītēs uz akcijām parasti ir 2,5Ls, un vel pie tam kvalitāte ir daudz zemāka :D); 10 DVD-R - 2Ls; 10 CD-RW - 2Ls; 25 DVD-RW - 7Ls, un tas vis ir pirmajā lielveikalā kas gadījās pretī, meklējot varētu atrast vel lētāk, vel jāpiebilst, ka protams firma arī nav krutā Verbatim, uz kuru daudzi tā safārējušies, kā uz kaut kādu disku etalonu, starp citu tie paši Verbatim arī tur rēgojās par pasakainām naudiņām, :D bet nav arī kaut kāda no-name firma no lētajām Ķīnas rūpnīcām! :D Diski kalpo kā nākas, jo savu darbu tie izpilda bez jebkādiem gļukiem, kā tas bieži notiek ar lietuviešu lepnumu Acme! :D

P. S. Manis uzrādītās cenas labi rokot pa Google varbūt var arī atrast šeit pat LV, bet tie ir privātie vairum uzpircēji, kuri pērk līdzīgās valstīs kā Slovākija un nodarbojas ar ienesīgu un bieži arī nelikumīgu biznesu! Bet šādas cenas Latvijas veikalos manuprāt nav, tāpēc lūdzu padalieties ar savu informāciju, kurās ārvalstīs jūsu prāt ir lētākie diski! ;)

Reklāma:

Internets

Pamata INFA par TEVI:

IP