REKLĀMA:

svētdiena, 2007. gada 25. novembris

Pasaulē mazākais budžeta klases klēpjdators: Asus eEe PC 701


Rakstīju jau par pasulē lielāko portabli, tagad turpināšu ar pagaidām portabli no ASUS! ;)
Vai jums izsaka ko ASUS eEe PC, esat dzirdējuši par pasaulē mazāko un lētāko portatīvo datoru, kura ekrāna izmērs ir tikai nieka 7'' LCD (17,78 cm) un svars 0.92 kg! Pārsteidz arī cena, kas ir mazliet vairāk par 200 Ls? Šis ir lielisks portablis cilvēkiem, kuri vēlas iegūt portatīvo datoru macībām vai darbam nemaksājot lielu naudu, jo atšķirība no jau minētā ''Dragon'' šis ir viens no maz jaudīgākajiem mūsdienu portatīvajiem datoriem! :D Tam ir 7" LCD ar nieka 800 x 480 pix izšķirtspēju, Intel CPU & Chipset procesors, 512 MB (DDR2) RAM, papildināms līdz 2 GB, 4 GB SSD HDD, 0.3 mpix WEB CAM, baterija tīri normāla - 4 Cells: 5200 mAh, 3.5hrs, turklāt nav nedz CD/DVD lasītāja nedz rakstītāja, nav arī Bluetooth, bet vismaz ir Wi-Fi, un to visu darbina LINUX, bet ir iespējams uzlikt arī Windows XP. Starp citu entuziasti jau paspējuši uzlikt Windows Vista uz šī zvēra. ;D
Personīgi man ļoti patīk šis dators tieši lētās cenas un mazo izmēru dēļ, arī labi tas ka XP var uzlikt, jo LINUX vēl nav priekš manis. :) Ērti, ka var paņemt visur līdzi un baterija arī laba 3,5h, kas reāli tur uz 2h, noderīgs brīviem brīžiem!

Klīst baumas ka ASUS nākošgad varētu radīt uzlabojumus šim kompim, ekrāna izmērs varētu būt jau 10'' ar 1024 x 600 pikseļu izšķirtspēju, kas priecē jo 800 x 480 pix ir nebaudāmi - filmas un spēles vnk SUX, cietais disks būšot 8 GB, kas jau ir ļoti labi jo 4 GB XP reāli aprīs un progām nemaz vietas neatliks. Starp citu izmēri būšot tādi paši jo 10'' ekrāna tiks iegūtas uz nereāli lielo skaļruņu rēķina.

Reklāma:

Internets

Pamata INFA par TEVI:

IP