REKLĀMA:

pirmdiena, 2007. gada 30. jūlijs

NOKIA Drošības koda uzlaušana


Tātad situācija - Jūs uz ielas atrodat NOKIA mobilo tālruni un Jums nagi tā vien niez izmest SIM Karti un ielikt savējo, bet Jūsu laimi aizēno telefona īpašnieka uzliktais Drošības kods. Protams, īpašnieks var būt atstājis arī standarta kodu 12345 , kas ir maz ticams, tāpēc jums jāizmanto kāds palīglīdzeklis, lai tiktu telefonā. Var nest telefonu uz servisu maksāt 5 Ls vai vairāk un dievoties, ka tas ir jūsu telefons :D, bet var arī kodu uzražot pats! ;) Dodamies šajā adresē - http://nfader.su/, ierakstām tel. IMEI, parasti var atrast tel. gaidīšanas režīmā ierakstot - *#06#, bet mūsu gadījumā skatāmies zem baterijas, kur kodu arī atradīsim, ieliekam ķeksi ka esam telefona likumīgie īpašnieki un aiziet mūsu jaunais Drošības kods ir gatavs! ;)

(Šis raksts ir paredzēts, lai uzzinātu SAVU aizmirsto Drošības kodu, NEVAJADZĒTU izmantot šo saiti ļaunprātīgos nolūkos, bet tas ko viņš darīs ar šo saiti ir katra paša rokās!) :D

Vēlu veiksmi kodu ražotājiem! ;)

Vēlies izjokot draugus?


Tātad sveicu visus un īpaši SEVI ar savu pirmo rakstu! ;)
Šis ir mans pirmais raksts tāpēc neko nopietnu nerakstīšu. Sākšu ar mazu joku, kur noteikti daudzi no jums jau zinās, bet noderēs tiem, kas vēlas izjokot kādu nepieredzējušu draugu datoru jomā!


Neliels joka apraksts: Draugs ieslēdz PC un pēkšņi viņam izlec neskatāmi logi ar jūsu uzrakstītu tekstu! :D Draugs ir neizpratnē, joks ir izdevies! ;)
Nu tad aiziet ķeramies klāt! Atveram tādu progu, kā notepad un rakstam (skat. attēlu) @ECHO OFF spiežam ENTER, lai pārietu uz nākamo rindu, nākošajā rindā rakstam echo Jūsu teksts, ko redzēs draugs neskatāmajos logos, nākamajā rindā - start x.bat, un viss beidzot pēdējā rindā rakstam - pause ! Tad spiežam Save As..., atrodam Startup mapi, File name rakstam x.bat, Save as type izvēlamies All files un spiežam Save un joks ir gatavs! (Attēlā pa labi rezultāts)
Ik reiz kad tiks ieslēgts dators, izlēks neskatāmi logi ar jūsu tekstu, lai atceltu izdzēsiet x.bat failu vai pārvietojiet no Startup mapes uz citu vietu!
Šo failu varat nosūtīt arī draugiem pa Skype! ;)
Lai Jums veicās ar šo joku!

Reklāma:

Internets

Pamata INFA par TEVI:

IP